Vážení zákazníci, Ve dnech 16.7.2021 až 25.7.2021 je celofiremní dovolená. Přijaté objednávky budou vyřizovány až po tomto datu.
Děkujeme za pochopení. S pozdravem LED-Elektronika
  • VYHLEDAT
  • KONTAKT
Ing. Ludmila Bakajová
LED-Elektronika
Na bažantnici 860
69681 Bzenec
ČR
IČ: 87672324
DIČ: CZ7560024263
Telefonní spojení
775 706 893
Email
ludmila.bakajova@gmail.com
Bankovní spojení
mBank
670100-2208788975/6210
OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní společnosti : LED-Elektronika
Se sídlem - Na Bažantnici 860, Bzenec 696 81
Identifikační číslo: IČO 87672324, DIČ CZ7560024263

Živnostenský list je registrován na obecním živnostenském úřadě v Kyjově dne 9.3.2011 pod číslem 370603/U2011/1600/Vav, prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese: www.LED-Elektronika.cz

1.1 Kupující učiněním objednávky akceptuje obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, pokud není ve smlouvě stanoveno výslovně něco jiného. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti firmy dále jen "prodávající" a jeho zákazníků dále jen "kupujícího" a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží) resp. je její nedílnou součástí. Není-li mezi účastníky sjednána trvalá kupní smlouva v písemné formě, dodá prodávající zboží na základě elektronické objednávky a specifikace kupujícího (objednávky doručené prostřednictvím elektronické pošty) na formuláři, který je k dispozici v internetovém obchodě prodávajícího.

1.2 Předmětem smlouvy jsou pouze položky výslovně uvedené v kupní smlouvě - objednávce (dále jen zboží). Váhy, rozměry, kapacita, ceny, výkony a ostatní údaje obsažené na www stránkách katalozích, prospektech a jiných tiskovinách prodávajícího jsou nezávaznými údaji, pokud nebyly ve smlouvě výslovně uvedeny jako závazné.
Prodávající se zavazuje, že bude kupujícím dodávat bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží.

1.3 V místě firmy „Bzenec“ je taky možné dohodnout osobní odběr zboží objednaného přes internetový obchod. Tento požadavek je nutné uvést zřetelně v objednávce. Zboží bude nachystáno a poté budete e-mailem informováni o možnosti osobního odběru.

1.4 Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. K uzavření kupní smlouvy se nevyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím, smlouva pak vzniká samotným dodáním zboží. Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu (množstevní zboží, výše ceny, náklady na přepravu, vzdálenosti atd..), vždy oprávněn žádat kupujícího o autorizaci objednávky vhodným způsobem, např. telefonicky či písemně. Odmítne-li kupující objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.

1.5 Dovolujeme si upozornit, že objednávky, u kterých nebyly dodány některé položky z důvodu jejich momentálního vyprodání nemůžeme dále evidovat.

1.6 Nabídkové ceny uvedené na internetových stránkách prodávajícího jsou platné v okamžiku objednání. Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a změny cen, v případě změny peněžních kurzů, výrazném nárůstu inflace nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek u výrobců a ostatních dodavatelů zboží. Kupní cena bude považována za zaplacenou teprve připsáním celé kupní ceny za samostatnou část dodávky na běžný účet prodávajícího, nebo uhrazením v hotovosti v pokladně prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení kupní ceny. Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem. Daňovým dokladem je rovněž prodejka za hotové vydaná při platbě za hotové pokladnou prodávajícího. Převzetí zboží kupujícím je zásadně možné až po jeho úplném zaplacení, pokud není dohodnuto jinak. K ceně zboží je připočítaná cena dopravy.

1.7 Dodací lhůta : začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že je zboží skladem expedujeme ho do 3 dnů po obdržení objednávky. Doba doručení u České Pošty je cca 1 až 2 dny. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnosti nezaviněnými prodávajícím. Pokud objednávka obsahuje zboží na objednávku, pak je objednávka zasílána, až když je kompletní obsah objednávky, není-li s kupujícím domluveno jinak. Požaduje-li kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky, prodávající potvrdí objednávku kupujícímu s uvedením termínu dodání. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci do 10 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

1.8 Cena poštovného bude zákazníkovi účtována dle reálného stavu - a to podle velikosti a váhy balíku :

DODAT1 - „Doporučený dopis“ České pošty : 76Kč
Balíček o max. rozměru 50x35cm a výšky do 5cm, váhy do 2kg a hodnoty do 940Kč.

DODAT2 - „Doporučený balíček České pošty - S (35cm)" : 99,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 35cm, součet všech 3 stran je maximálně 90cm, váha do 2kg

DODAT3 - „Doporučený balíček České pošty - M (50cm)" : 119,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50cm, součet všech 3 stran je maximálně 90cm, váha do 2kg

DODAT4 - „Doporučený balíček České pošty - L (60cm)" : 129,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 60cm, součet všech 3 stran je maximálně 90cm, váha do 2kg

DODAT5 - „Balík Na Poštu České pošty - S (35cm)" : 109,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 35cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto. Převzetí balíku na Poště.

DODAT6 - „Balík Na Poštu České pošty - M (50cm)" : 139,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto. Převzetí balíku na Poště.

DODAT7 - „Balík Na Poštu České pošty - L (100cm)" : 189,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto. Převzetí balíku na Poště.

DODAT8 - „Balík Na Poštu České pošty - XL (240cm)" : 339,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 240cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto. Převzetí balíku na Poště.

DODAT9 - „Balík Do Ruky České pošty - S (35cm)" : 129,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 35cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto.

DODAT10 - „Balík Do Ruky České pošty - M (50cm)" : 159,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto.

DODAT11 - „Balík Do Ruky České pošty - L (100cm)" : 209,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto.

DODAT12 - „Balík Do Ruky České pošty - XL (240cm)" : 359,00 Kč
Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 240cm, součet všech 3 stran je maximálně 300cm, váha do 30kg. Informace o doručení v SMS na Vaše telefonní číslo, pokud je kupujícím postkytnuto.

DODAT13 – „Osobní odběr“ : Osobní převzetí v místě firmy je zdarma. Doba předání je dohodnuta vždy buď po telefonické nebo písemné domluvě.

Ostatní zásilky mimo váhové a rozměrové limity, křehké :
Ceny u zásilek o hmotnosti nad 30kg a větších rozměrech než jsou standartní rozměry jsou účtovány podle aktuálního ceníku České pošty. Tyto ceny sdělíme na dotaz.

Doběrečné :
V případě platby zboží dobírkou (platba při doručení zboží) je k poštovnému připočítáno doběrečné ve výši 40Kč.
U zálohových plateb (převodem na účet) tato částka není účtována.

Poštovné zdarma :
Při odběru zboží nad 5000kč bez DPH poštovné není účtováno. V případě platby na dobírku je účtováno pouze doběrečné a to 40Kč.

Zásilky do zahraničí :
Upozornění pro zákazníky : Zboží nezasíláme do zahraničí (včetně Slovenska !). Děkujeme za pochopení.

Daňový doklad je vždy přiloženy v zásilce a slouží současně i jako záruční list k dodanému zboží. Doporučujeme kupujícímu si přijaté zboží neprodleně řádně překontrolovat není li přepravou či jinak poškozeno, dodáno v nekompletním balení a dle aktuálního popisu předmětu e-shopu. Je-li shledána jakákoliv vada, nekompletnost nebo neshoda prosíme o informaci...

1.8.1 Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line a v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

1.9 Odstoupení od kupní smlouvy : spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14-ti dní od převzetí zboží, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (pomocí internetu). Toto právo neslouží jako způsob reklamace zboží. Vykazuje-li dodané zboží vadu, postupuje kupující dle reklamačního řádu. Odstoupení od smlouvy je účinné jeho odesláním v zákonné lhůtě. Vracené zboží doporučujeme pojistit. Při splnění zákonných podmínek pro odstoupení od smlouvy, bude kupujícímu zaslán dobropis s částkou odpovídající kupní ceně zboží sníženou pouze o skutečně vynaložené náklady prodávajícího spojených s vrácením zboží. Dobropis kupující podepíše v rámci zákona o DPH a zašle zpět prodávajícímu. Na základě podepsaného dobropisu bude spotřebiteli vrácena částka za zboží na jeho účet nejpozději do 14 dnů od obdržení podepsaného dobropisu.

Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit podle odstavce 1.6 od smluv:
- na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu

Vrácení zboží:
- zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, ideálně v originálním obalu. V případě nesplnění těchto podmínek Vám mohou být účtovány náklady skutečně vynaložené na storno objednávky
- zboží nesmí jevit známky opotřebení
Při nesplnění uvedených podmínek může prodávající vůči spotřebiteli uplatnit nároky plynoucí z jeho bezdůvodného obohacení spočívající ve snížení hodnoty vráceného zboží.
Berte prosím na vědomí, že tato lhůta je určena k tomu, aby se spotřebitel mohl dostatečně seznámit s vlastnostmi zakoupeného zboží a nelze je chápat jako právo na výpůjčku zboží.

1.10 Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu. Prodávající poskytuje záruku 24 měsíců za jakost a úplnost dodávky. Místem pro uplatnění reklamace je sídlo firmy prodávajícího. Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30-ti kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak Prodávající je povinen spotřebitele řádně informovat o rozsahu, podmínkách a způsobu uplatnění odpovědnosti za vady výrobků a služeb, včetně podmínek uplatnění rozporu s kupní smlouvou (dále jen „reklamace“) spolu s údaji o tom, kde lze reklamaci uplatnit, a o provádění záručních oprav. Reklamované zboží nezasílejte zpět na dobírku. Zásilka bude odmítnuta ! . Zásilku prosím označte „Reklamace“, do zásilky vložte vyplněný reklamační protokol a doklad o koupi zboží. Adresa pro zaslání reklamace je shodná s adresou sídla firmy : Ing. Ludmila Bakajová, Na Bažantnici 860, Bzenec 696 81 .

1.11 Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující po dobu stanovenou k dodání zboží neodvolatelně vázán. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.

1.12 Prodávající se zavazuje k tomu, že nebude svěřená data prodávat, poskytovat třetí osobě, ani nijak nepoužije osobní data pro komerční nabídku nesouvisející s firmou bez souhlasu vlastníků těchto dat mimo databáze dlužníků.

1.13. Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek. Objednávku můžete stornovat max. 24 hod. od objednání.

1.14. Veškeré obrázky, popisky výrobků, návody a texty na našich stránkách jsou chráněny autorským zákonem . Proto berte prosím na vědomí, že pokud bude zjištěno kopírování výše uvedeného, nebo jejich částí budeme nuceni tuto situaci řešit právní cestou. Vytvoření vlastních obrázků a popisků nás stálo mnoho času a prostředků. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

1.15. Pokud není uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti uzavření kupní smlouvy u fyzických osob podle nového Občanského zákoníku. Obchodní podmínky občanského zákoníku se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.V tomto případě není uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti uzavření kupní smlouvy u právnických osob Obchodním zákoníkem.

1.16. Ochrana osobních údajů
1.16.1 Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zpracovává ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:
• Jméno, příjmení
• Adresu, sídlo
• Telefonní číslo
• E-mailovou adresu
1.16.2 Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat pro odbavení objednávek a další plnění ze smlouvy, pokud mezi vámi a prodávajícím dojde k uzavření kupní smlouvy. Takové zpracování osobních údajů umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy. Prodávající zpracovává tyto údaje rovněž za účelem evidence smlouvy a případného budoucího uplatnění a obranu práv a povinností smluvních stran. Uchování a zpracování osobních údajů je za výše uvedeným účelem po dobu 10let od realizace poslední části plnění dle smlouvy, nepožaduje-li jiný právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. Takové zpracování je možné na základě čl. 6 odst. 1 písm. c) a f) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění právní povinnosti a pro účely oprávněných zájmů správce.
1.16.3 Na e-mailovou adresu, případně telefonní číslo mohou být kupujícímu zasílány novinky a jiná obchodní sdělení, tento postup umožňuje § 7 odst. 3 zákona č.480/2004 Sb., o službách informační společnosti, pokud jej kupující neodmítne. Tato sdělení lze kdykoliv jakýmkoliv způsobem – například zasláním e-mailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení – odhlásit.
1.16.4 Zpracování osobních údajů je prováděno společností LED-Elektronika, Ing. Ludmila Bakajová - správcem osobních údajů. Osobní údaje nebudou předány do třetích zemí mimo EU.
1.16.5 Správce nemá osobu tzv. „pověřence“. Správce lze kontaktovat na emailové adrese ludmila.bakajova@gmail.com .

1.17. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

1.18. Zpětný odběr elektrozařízení a baterií : Podle novely zákona č.185/2001 Sb., o elektroodpadech jsou recyklační poplatky zahrnuty v cenách zboží. Podrobnosti o místech zpětného odběru elektrozařízení naleznete na www.elektrowin.cz, nebo www.asekol.cz . Elektrozařízení nesmí být odstraňována spolu se směsným odpadem, ale musí být odkládána na místech k tomu určených, tj. ve sběrných dvorech nebo místech jejich zpětného odběru. Uvedená zařízení a odpady budou dále využity k výrobě nových zařízení. Nebezpečné látky použité v elektrozařízeních mohou mít škodlivý vliv na životní prostředí a na lidské zdraví. Použité elektrické zařízení můžete také bezplatně odevzdat na tomto sběrném místě :

Společnost: Technické služby města Bzenec
Adresa: Tyršova, 696 81 Bzenec
Provozní doba: po - čt 7:30-16:30 hod., pá 7:30-17:30 so 8:30-12:30hod
Telefon: 518 306 441

Přehled míst zpětného odběru baterií je k dispozici na www.ecobat.cz . Použité baterie můžete také bezplatně odevzdat na tomto sběrném místě Ecobat :
Venkovní červený kontejner - Adresa : Úkolky, 69681 Bzenec, kód místa PM/20787

Z hlediska ochrany životního prostředí je při nakládání s použitými bateriemi a akumulátory velmi důležitá jejich recyklace.
Baterie ani akumulátory nepatří do směsného odpadu, proto byste na nich měli najít symbol přeškrtnuté popelnice, který vás na to upozorní.
Pokud je navíc vyznačen symbol Pb, Cd, nebo Hg, znamená to, že baterie obsahují zvláště nebezpečné prvky jako je olovo, kadmium a rtuť.


Ve Bzenci dne 1.1.2021 , Ing. Ludmila Bakajová
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumenty ke stažení :

Reklamační protokol : Ke stažení zde
  • DOPORUČTE NÁS